€ 463,00
SPANJE Costa Brava Lloret de Mar
    
    In Aparthotel El Duque zit je goed voor een heerlijke vakantie op het veelzijdige eiland Tenerife. 's Morgens wanneer je bent uitgeslapen in je comfortabele appartement, staat er een lekker ontbijt voor je klaar. Dat is nog eens een goed begin van de dag. Om van het warme zonnetje te genieten zijn er maar liefst drie zwembaden met ligbedden. Voor de kinderen is er een apart kinderbad en kunnen zij zich vermaken in de miniclub. In de avond zorgt het animatieteam voor vertier. Ga je er liever op uit? In de buurt zijn er veel winkels en restaurants te vinden. Onderweg pak je gezellig even een terrasje mee voor een verkoelend drankje. Dit wordt een vakantie om nooit meer te vergeten!
€ 597,00
SPANJE Tenerife Costa Adeje
    
    € 419,00
SPANJE Lanzarote Puerto del Carmen
    
    € 1 081,00
SPANJE Tenerife Golf del Sur
    
    € 984,00
SPANJE Mallorca Colonia St Jordi
    
    Hotel Gavimar Cala Gran Costa del Sur ligt op een perfecte plek: namelijk vlak bij het strand en dicht bij het centrum. Dit sfeervolle en verzorgde adres bestaat uit meerdere delen namelijk uit Hotel Cala Gran, Hotel Costa del Sur en Appartementen Cala Gran.
Ga je graag naar het strand? Via de voetgangerstunnel ben je er in no time. Bij het hotel blijven kan ook. Neem een duik in het mooie zwembad en luier daarna op een ligbedje in de mooi aangelegde tuin met palmbomen. Liever wat actiever bezig? Doe dan mee met diverse activiteiten die worden georganiseerd door het animatieteam. Voor kinderen is er een miniclub en ook nog een speeltuintje, waar zij hun overtollige energie kwijt kunnen. Trek gekregen? Iedere dag wordt er weer gezorgd voor smakelijke maaltijden. Kortom, dit is een heerlijke plek om te verblijven!
€ 539,00
SPANJE Mallorca Cala d'Or
    
    Iberostar Waves Bahia de Palma is een topadres in Playa de Palma. Het ligt vlak bij het strand: je hoeft alleen maar de boulevard over te steken en je staat al met je voeten in het zand. Je verblijft ook nog eens vlak bij winkels, restaurants en bars, altijd gezellig om wat levendigheid in de buurt te hebben.
In Iberostar Waves Bahia de Palma is ook nog eens aan alles gedacht. Het eten is heerlijk en er is een mooi dakterras met zwembad waar het goed toeven is. De kamers zijn modern ingericht: hier val je iedere avond vast snel in slaap na een dag zon, zee en strand. Vergeet ook niet het eiland te verkennen, Mallorca is echt prachtig!
€ 755,00
SPANJE Mallorca Playa de Palma
    
    € 637,00
SPANJE Mallorca Cala d'Or
    
    Hotel Barcelo Margaritas is enorm geliefd bij jong & oud! Het is natuurlijk ook erg fijn dat dit hotel op een klein stukje lopen van winkelcentrum Gran Chapparal ligt en je, met de shuttleservice van het hotel, zo op het strand bent. Daarnaast kun je hier de beroemde én geliefde Barcelo-service verwachten.
Alle lichte kamers zijn gemoderniseerd en werkelijk een genot om in te verblijven. Ook beschikt het hotel over kamers die geschikt zijn voor eenoudergezinnen. Maar waar je ook voor kiest, ze zijn allemaal netjes en modern ingericht. Een ander groot pluspunt is dat je bij een verblijf in Hotel Barcelo Margaritas geen omkijken hebt naar het eten en drinken, want het all inclusive programma van het buffetrestaurant is uitgebreid en kent zowel lokale- als internationale gerechten.
Het hotel heeft fantastische voorzieningen. Zo zijn er twee zwembaden, waarvan de één vooral is gericht op families en baantjes trekken. Het andere zwembad is juist perfect om heerlijk te ontspannen. Beide zwembaden liggen in een fleurige tuin en zijn omringd met comfortabele ligbedjes. De beste spot is voor veel gasten de gezellige poolbar: een perfecte combinatie van verfrissende drankjes, snacks en goede muziek. Hier ontstaat het ultieme vakantiegevoel!
Kom je met kinderen? Dan biedt de Barcly Club oneindig vermaak in de vorm van veel entertainment en activiteiten voor alle leeftijden. Voor tieners is er de Teen Club One. Met diverse games, zitzakken en beats uit de speakers, is vermaak ook voor deze leeftijd altijd dichtbij.
Verblijven in nog meer luxe? Kies dan voor Royal Level met extra's als o.a. VIP-all inclusive, apart zwembad, à la carte dineren.
€ 869,00
SPANJE Gran Canaria Playa del Inglés
    
    € 394,00
SPANJE Costa Brava Pineda de Mar
    
    € 683,00
SPANJE Lanzarote Playa Blanca
    
    R2 Higos Beach ligt vlak bij het strand en is perfect voor als je graag geniet van zon en zee. Blijf je liever bij het zwembad, rust dan lekker uit op een ligbedje, nip zo nu en dan van een fleurige cocktail of verdiep je in een goed boek.
De appartementen zijn zeer modern en daardoor erg fijn om iedere keer weer binnen te stappen na een dag luieren of nieuwe dingen ontdekken. Bovendien is er een fantastisch dakterras met een bar en natuurlijk een mooi uitzicht om van te genieten.
€ 574,00
SPANJE Fuerteventura Costa Calma
    
    Alua Atlantico Golf Resort ligt op loopafstand van het strand, perfect voor als je graag geniet van zon en zee. Ook als je liever bij het hotel blijft, is dit een fijn adres om te verblijven vanwege de vele faciliteiten die hier aanwezig zijn.
Er is een leuk zwembad voor uren waterpret, bij de snackbar wordt gezorgd voor smakelijke snacks en de animatie verzorgt diverse sporten en spellen voor jong en oud. Even extra bijkomen? Dat kan hier goed in de wellness met o.a. sauna en rustruimte.
€ 770,00
SPANJE Tenerife Golf del Sur
    
    € 625,00
SPANJE Tenerife Callao SalvajeBlau Colonia Sant Jordi ligt vlak bij één van de mooiste stranden van Mallorca, Es Trenc. Het hotel bestaat uit verschillende gebouwen die omringd zijn door prachtige tuinen. Heerlijk om hier een wandeling te maken en te genieten van het lekkere weer.
Het hotel heeft een prachtig, groot zwembad met een zonneterras waar je de dagen goed door kunt brengen. Bij de swim-up poolbar wordt gezorgd voor koele drankjes, zodat je ook tijdens het zwemmen kunt genieten van je favoriete cocktail. Bij het zwembad vind je eveneens de snackbar/pizzeria. Handig om overdag heel gemakkelijk iets te eten te kunnen bestellen. En in het buffetrestaurant wordt gezorgd voor allerlei internationale gerechten, waarvan een aantal wordt klaargemaakt door de kok terwijl je toekijkt.
Voor kinderen is het hier een feestje! De waterglijbanen zorgen voor uren waterplezier en er loopt een leuk animatieteam rond. Zo nu en dan kunnen ze ook nog eens kennismaken met mascottes Blaudi en Blaudina. Hou je zelf ook van wat activiteit, doe dan mee met diverse sporten of stap een keer op de fiets en ontdek zo de mooie omgeving. 's Avonds zijn er diverse shows zoals een optreden van een live band of een mooie folklore show. Leuk om daar een keer bij te zijn.
€ 676,00
SPANJE Mallorca Colonia St Jordi
    
    € 496,00
SPANJE Costa Dorada Salou
    
    € 576,00
SPANJE Costa Blanca El Campello
    
    Villa Don Pedro is een fijn adresje voor een heerlijke vakantie op het prachtige La Palma. Deze traditionele villa ligt in een hele mooie omgeving, perfect om kennis te maken met dit bijzondere eiland. In de tuin kun je zelfs genieten van de schitterende zonsondergang! En eigenaar Pedro vertelt je graag welke plekken je gezien moet hebben.
De villas zijn typisch Canarisch ingericht en je vindt er alles wat je nodig hebt tijdens je verblijf. Je kunt er voor kiezen om bijvoorbeeld iedere dag iets lekkers klaar te maken in je eigen keuken. Proosten met een koel drankje kan op je eigen terras. Bovendien is er een zwembad voor een frisse duik en een tuin waar je kunt genieten van de rust, het zonnetje en al het moois om je heen.
€ 732,00
SPANJE La Palma Tijarafe
    
    Servatur Puerto Azul is een heerlijk adres voor een topvakantie op het mooie Gran Canaria.
Luier hier in het zonnetje op het terras langs één van de zwembaden, ontspan in het wellnesscenter en geniet van het prachtige uitzicht. Aan kinderen is ook gedacht: zij vermaken zich vast en zeker uren in het kinderbad, tijdens de leuke spellen die het animatieteam organiseert en in de speeltuin.
€ 743,00
SPANJE Gran Canaria Puerto Rico
    
    € 358,00
SPANJE Costa Brava Malgrat de Mar