Iberostar Waves Playa de Muro

Iberostar Waves Playa de Muro ligt direct aan het prachtige strand. Dit luxe hotel biedt faciliteiten voor jong en oud. Kleine vakantiegangers beleven een toptijd bij de mini- of kidsclub en voor volwassenen is er een prachtig spa om heerlijk te ontspannen. Je kunt bijna de hele dag door genieten van lekker eten en voor verkoelende drankjes wordt gezorgd bij de diverse bars.

€ 831,00

Lees meer...

SPANJE Mallorca Playa de Muro
Iberostar Waves Playa de Muro
 

Appartementen Yaizasol Servatur adults only

Appartementen Yaizasol Servatur is een fijn adults only complex, op een fantastische locatie in Puerto Rico. Samen met het naastgelegen Appartementen IG Nachosol Atlantic by Servatur, vormt het één geheel. De meeste faciliteiten vind je bij Nachosol Atlantic en hier mag je dan ook vrij gebruik van maken

Het strand en het centrum liggen beide op loopafstand, waardoor je je vakantie volledig naar eigen wenst kunt invullen. Het hotel heeft een heerlijk zwembad en een jacuzzi met zonneterras op het dak, wat een uitzicht!  De appartementen zijn modern en licht, waarbij je het hele jaar door kunt genieten van het aangename klimaat op je eigen balkon of terras.

€ 606,00

Lees meer...

SPANJE Gran Canaria Puerto Rico
Appartementen Yaizasol Servatur adults only
 

Appartementen Affiliated by Melia La Palma

Appartementen Affiliated by Melia La Palma heeft een perfecte ligging aan het strand van Puerto Naos in het zuidwesten van La Palma. Vanaf hier heb je dan ook een spectaculair uitzicht over zee.


In het restaurant worden de heerlijke maaltijden in buffetvorm geserveerd. Doordat de internationale gerechten worden afgewisseld, is het hier net alsof je een reis om de wereld maakt. Er zijn ook een aantal thema avonden, zoals een Canarische of Aziatische avond. De ruime appartementen zijn netjes ingericht en bieden je alle comfort die je nodig hebt na een zonovergoten dag.

Het fabuleuze zwembad is omringd door een prachtige, groene tuin en het aparte kinderzwembad is zelfs lekker verwarmd. Maar er is nog meer vermaak, want het animatieteam zorgt regelmatig voor feestelijke avondshows met (live) muziek.

€ 531,00

Lees meer...

SPANJE La Palma Puerto Naos
Appartementen Affiliated by Melia La Palma
 

Bungalows La Villa

Bungalows La Villa ligt midden op het eiland, op een schitterende plek. Het bestaat uit diverse geschakelde bungalows in een mooie tuin, waardoor het net lijkt alsof je in een dorpje verblijft. Ben je op zoek naar wat vertier, stap dan in de auto naar Los Llanos de Aridane. Dit plaatsje bevindt zich op slechts een klein stukje rijden.

De bungalows zijn netjes ingericht en hebben een terras. Heerlijk, om op deze plek de dag te beginnen met een smakelijk ontbijtje. Het middelpunt van La Villa is het fijne zwembad met zonneterras. Hier is het goed toeven op een ligbedje in het zonnetje.

€ 559,00

Lees meer...

SPANJE La Palma Los Llanos de Aridane
Bungalows La Villa
 

Iberostar Selection Lanzarote Park

Iberostar Selection Lanzarote Park is een familiehotel in een levendige omgeving met restaurants, winkels en een bruisend nachtleven. Een tip van het hotel is het bekende Timanfaya National Park, dat op een half uur afstand van het hotel te vinden is. Maar voor vermaak hoef je het resort niet eens te verlaten. Er is namelijk genoeg te beleven voor jong en oud in het ruim opgezette resort.

Geniet van de zon op een ligbedje bij een van de vele zwembaden. De kinderen hebben volop waterpret bij het kinderbad met waterglijbanen. Het animatieteam verzorgd leuke activiteiten voor kinderen van alle leeftijden. Zo hebben ze een miniclub (4 t/m 7 jaar), kidsclub (8 t/m 12 jaar) en zelfs een teenageclub (13 t/m 17 jaar)! Terwijl de kids zich de hele dag door prima vermaken, kun jij ontspannen in het wellnesscenter waar je onder andere geniet van een hamambehandeling of massage. Wil je even helemaal tot rust komen? Er is een chill-outplek die alleen toegankelijk is voor personen vanaf 16 jaar die een Star Prestige kamer hebben geboekt, met een eigen zwembad en Balinese bedjes.

Het hotel heeft 2 heerlijke restaurants waar genoeg keuze is uit gevarieerde internationale gerechten. Voor een drankje hoef je ook nooit ver te lopen. Het hotel heeft 5 bars verspreid over het resort. Bestel een lekkere snack bij de kleurrijke Food Truck, heerlijk! De kamers zijn netjes en ruim. Door de fijne ligging aan zee, hebben bijna alle kamers een prachtig uitzicht.

€ 948,00

Lees meer...

SPANJE Lanzarote Playa Blanca
Iberostar Selection Lanzarote Park
 

Lopesan Costa Meloneras Resort Spa

In Lopesan Costa Meloneras Resort & Spa geniet je van een heerlijk uitzicht over zee en kun je de golven letterlijk horen! Dit geweldige vakantieoord ligt midden in Meloneras en op loopafstand van het strand. Het is gebouwd in koloniale stijl en heeft prachtige, ruime kamers. Er zijn meerdere zwembaden, waarvan het grootste een mooie infinity pool is, die eruit ziet als een kleine baai met een bijbehorend zandstrand. De zwembaden zijn omgeven door een prachtige tuin waar je geniet van schaduwrijke plekken onder één van de vele (meer dan 2000!) hoge palmbomen.

Ben je op zoek naar wat actief vermaak tijdens je vakantie, dan biedt Lopesan Costa Meloneras goede fitness- en sportfaciliteiten. Daarnaast is er voor de nodige ontspanning een aangenaam wellnesscenter, waar je onder meer terecht kunt voor massages en schoonheidsbehandelingen (tegen betaling). Het hotel heeft een actief animatieteam dat zorgt voor leuke activiteiten en voor de kleinsten is de kids club ongetwijfeld een daverend succes. In Lopesan Costa Meloneras Resort geniet iedereen van een onbezorgde vakantie onder de Spaanse zon!

€ 1 032,00

Lees meer...

SPANJE Gran Canaria Playa Meloneras
Lopesan Costa Meloneras Resort Spa
 

Lopesan Baobab Resort

In het prachtige Lopesan Baobab Resort in Meloneras, ten zuiden van Gran Canaria, waan je je in Afrikaanse sferen! In dit prachtige en unieke resort geniet je van een droomvakantie in de zon. Het hotel heeft een weelderige architectuur geïnspireerd op de Afrikaanse cultuur, wow! Bij aankomst ontdek je direct de charme van het luxe resort met enorme tropische tuinen, verschillende zwembaden en prachtige, kunstmatig aangelegde zandstranden.

Tijdens je verblijf zit je vlak bij het centrum van Playa Meloneras, waar je kunt wandelen door een doolhof van straten. En ook het strand is in de buurt. Natuurlijk is zonnen aan
één van de zwembaden van het hotel ook een perfecte invulling van de dag. Kinderen vermaken zich in het kinderbad en kunnen ook deelnemen aan leuke activiteiten bij de mini club.

's Avonds dineer je heerlijk in de restaurants, waar je geniet van diverse internationale gerechten. Sluit de dag af met een drankje van de bar en rust daarna verder uit in je elegante, ruime kamer. Hotel Lopesan Baobab Resort staat in het teken van luxe, comfort, ontspanning en natuurlijk heel veel plezier.

€ 971,00

Lees meer...

SPANJE Gran Canaria Playa Meloneras
Lopesan Baobab Resort
 

Coral Ocean View adults only

Coral Ocean View is ideaal voor vakantiegangers die even zonder kinderen op vakantie willen en graag alles binnen handbereik hebben. Dit adults only hotel ligt op loopafstand van het centrum en het strand en vlak bij winkels en restaurants. Het is ook de plek om lekker lang te luieren: in de luxe kamers, op het dakterras of op een van de fijne bedjes langs het zwembad.

€ 711,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
Coral Ocean View adults only
 

Aparthotel Costa Mar

Aparthotel Costa Mar ligt op een paar passen lopen van het strand Playa de los Pocillos. Op nog geen 150 meter vind je de boulevard met leuke winkeltjes en restaurants. De appartementen zijn ruim en de locatie is ideaal. Geniet op een ligbed van de zon en neem vervolgens een verfrissende duik in het zwembad. Zin in een uitje? Puerto del Carmen is van origine een oud vissersdorp, maar is uitgegroeid tot de grootste badplaats van Lanzarote. Deze badplaats heeft leuke winkels, terrasjes, een mooie haven, barretjes en restaurants.

€ 472,00

Lees meer...

SPANJE Lanzarote Puerto del Carmen
Aparthotel Costa Mar
 

Appartementen Plus Fariones

Appartementen Plus Fariones ligt op een centrale plek in Puerto del Carmen. Na een klein stukje wandelen kom je aan op het lange, brede strand en ook de wandelboulevard ligt om de hoek. Gezellige restaurantjes en leuke winkels bevinden zich eveneens op loopafstand, net als winkelcentrum Biosfera Plaza.

De appartementen van Fariones zijn netjes ingericht. De mooi aangelegde tuin is perfect voor een heerlijke middag in de zon. Om tussendoor af te koelen is er een zwembad en een bar waar voor smakelijke, koele drankjes gezorgd wordt. Iedere ochtend staat er een vers ontbijt voor je klaar, erg luxe om de dag zo te beginnen! Voor kinderen is er een speeltuin waar zij hun energie kwijt kunnen. Kom zelf tot rust in de jacuzzi, op het mooi aangelegde zonneterras ernaast, of op het luxe adults only terras.

€ 627,00

Lees meer...

SPANJE Lanzarote Puerto del Carmen
Appartementen Plus Fariones
 

Ponient Appartementen Marinada

Ponient Appartementen Marinada heeft vele faciliteiten voor een heerlijke vakantie in Salou. De studios zijn comfortabel ingericht en perfect om in uit te rusten na een zonnige dag. Geniet lekker van een drankje bij de bar en ontspan op een ligbedje. Kinderen maken gemakkelijk vriendjes bij de miniclub in het hotelgedeelte van Marinada (in het hoogseizoen).

€ 461,00

Lees meer...

SPANJE Costa Dorada Salou
Ponient Appartementen Marinada
 

Hotel Barceló Corralejo Bay adults only

Hotel Barceló Corralejo Bay in de gelijknamige plaats Corralejo staat garant voor een ontspannen vakantie op het zonnige eiland Fuerteventura. Voor een bezoekje aan het strand en het gezellige centrum hoef je alleen maar het hotel uit te lopen, ideaal! Het resort is alleen toegankelijk voor volwassenen; voor de liefhebbers van rust is dit een pareltje in Corralejo.

De ruime en lichte kamers zijn zeer comfortabel en er is keuze tussen meerdere kamertypes. Op deze manier kun je een verblijf hier zo luxe maken als je zelf wilt. Sommige hebben zelf een eigen jacuzzi op de kamer! Ook aan tafel is genoeg variatie te vinden; in het buffetrestaurant worden regelmatig themabuffetten georganiseerd.

Ontspanning staat centraal in Hotel Corralejo Bay, dat deel uitmaakt van de Barceló keten. Het uitgebreide wellnesscenter heeft alles in huis om jezelf volledig onder te dompelen in een stressvrije zone. Met onder andere bubbelbaden, watervallen, een Turks stoombad en heerlijke massagemogelijkheden is dit een heerlijk plekje. Maar als je wat actiever bent ingesteld kun je met hetzelfde gemak de fitnessruimte induiken.

€ 926,00

Lees meer...

SPANJE Fuerteventura Corralejo
Hotel Barceló Corralejo Bay adults only
 

Relaxia Beverly Suites

Relaxia Beverly Suites is een fijn adresje voor een heerlijke vakantie op het mooie Gran Canaria. Geniet hier lekker in het zonnetje bij het zwembad, neem een verfrissende duik om lekker af te koelen en dommel zo nu en dan even weg. Bovendien verblijf je hier aan de boulevard, dus binnen no-time ben je op het prachtige strand. Last but no least: aan het einde van de dag kom je weer thuis in je moderne appartement.

€ 1 017,00

Lees meer...

SPANJE Gran Canaria Playa del Inglés
Relaxia Beverly Suites
 

Hotel Climia Benidorm Plaza

Hotel Climia Benidorm Plaza is een fijne uitvalsbasis in het levendige hart van Benidorm. Je zit hier centraal, met het strand én gezellige winkels en restaurants allemaal op loopafstand. Perfect om de sfeer van de stad te proeven, terwijl je geniet van de rust in je hotel.

Overdag relax je op het zonneterras of neem je een verfrissende duik in het zwembad, terwijl de kleintjes zich vermaken in het kinderbad of de speelruimte. Even extra ontspannen? Trek je terug in de sauna. 's Avonds kun je aanschuiven in het restaurant of een drankje doen aan de bar, voordat je je laat verrassen door de animatie voor volwassenen. Dit is vakantie vieren op z'n gemak, met alles bij de hand!

€ 431,00

Lees meer...

SPANJE Costa Blanca Benidorm
Hotel Climia Benidorm Plaza
 

Hotel Tigotan adults only

Hotel Tigotan is een fantastisch hotel met goede faciliteiten en mooie ruime kamers. Het hotel heeft onlangs een aantal renovaties en vernieuwingen ondergaan. Zo is de receptie, poolbar en de lobbybar vernieuwd, is er een touchscreen scherm voor extra informatie en is er een ruimte voor VIP-gasten.

Het personeel is erg servicegericht en spreekt veelal meerdere talen (soms zelfs Nederlands). De mooie entree, met een grote glazen koepel, loopt aan de achterkant door naar de tuin van het hotel. En zodra je het hotel aan de voorkant verlaat sta je vrijwel direct in het centrum van Playa de las Amerícas, met een grote variatie aan vertier.

Je kunt je uitstekend vermaken in het adults only Hotel Tigotan. Zo kun je bijvoorbeeld lekker uitrusten aan het zwembad, die ook is voorzien van een grote poolbar. Er is zelfs een gedeelte waar je met je ligbedje op het zand kunt zonnebaden. Dit hotel is niet voor niets erg populair, met veel terugkerende gasten.

€ 782,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
Hotel Tigotan adults only
 

Hotel H10 Ocean Suites

Hotel H10 Ocean Suites is een prachtige accommodatie in het sfeervolle Spaanse vissersdorpje Corralejo, in het noorden van Fuerteventura. Behalve het zandstrand en het gezellige centrum heb je ook een wonderschoon natuurpark op loopafstand. Het hotel beschikt over mooie en ruime suites die stijlvol zijn ingericht. Allen hebben ze een balkon waar je onder het genot van een drankje de dag in stijl kunt afsluiten.

In het restaurant kun je terecht voor de lekkerste gerechten die in buffetvorm worden geserveerd. Met diverse faciliteiten voor kinderen is een verblijf in Hotel H10 Ocean Suites ook leuk voor de jonge reiziger. En voor degene die te oud zijn voor de miniclub, zijn er twee mooie zwembaden, een tennisbaan en een zonneterras waar je ultiem kunt ontspannen.

€ 764,00

Lees meer...

SPANJE Fuerteventura Corralejo
Hotel H10 Ocean Suites
 

Hotel Vibra District adults only

Hotel Vibra District ligt midden in het centrum van het bruisende San Antonio, pal naast het Ei van Columbus.

Het hotel heeft een flitsende, moderne uitstraling. De openbare ruimtes zijn gedecoreerd met felrode tinten en zwart, waardoor het decor een knipoog is naar een stadshotel dat zo in Londen, Amsterdam of Milaan zou kunnen staan.

Winkelen kan om de hoek, net als een drankje drinken in een van de vele bars in de barstreet. Het brede strand ligt op steenworp afstand, dus na een paar passen kun je je handdoek al uitrollen.

Voor een frisse duik tijdens een zonnige dag is er een prachtig zwembad met mozaïektegels, de zogenaamde Red Pool. Een aantal keer in de week draait hier in de middag een DJ.

Lekkere koele drankjes worden verzorgd bij de bar. Aan het einde van de dag de zon in zee zien zakken? Wandel dan over de promenade langs de zee en geniet van de meest schitterende zonsondergang.

€ 500,00

Lees meer...

SPANJE Ibiza San Antonio
Hotel Vibra District adults only
 

Hotel Fuerteventura Princess

Hotel Fuerteventura Princess is met haar ligging aan het uitgestrekte Esquinzo strand een perfect uitvalsbasis voor een zon,- zee,- en strandvakantie. De rustige omgeving is prachtig en wordt door velen ook wel gezien als het mooiste stukje van Fuerteventura. Het ruim opgezette vakantiepark heeft een weelderige tuin en er zijn diverse zwembaden voor een heerlijk dagje waterpret.

De lichte en ruime kamers liggen verspreid over het park. Er zijn ook 2 restaurants waar je iedere dag weer kunt aanschuiven en genieten van een smakelijk buffet. Heb je zin om gezellig een drankje te drinken? Dan zijn er diverse bars waar je perfect kunt proosten op je vakantie.

Hoewel hotel Fuerteventura Princess geliefd is bij koppels, is het ook een heerlijke plek voor een vakantie met het gezin. Er zijn faciliteiten voor jong en oud en je kunt kiezen voor actie of juist voor ultiem relaxen. Een potje tennissen of ontspannen in de sauna, het is allemaal mogelijk. En de kinderen, die kunnen zich uitleven in het aparte kinderzwembad of bij de miniclub.

€ 765,00

Lees meer...

SPANJE Fuerteventura Esquinzo
Hotel Fuerteventura Princess
 

Appartementen Relaxia Lanzaplaya Logies

Selections Appartementen Relaxia Lanzaplaya liggen midden in het bruisende hart van Puerto del Carmen, een van origine oud vissersdorpje. Tegenwoordig is Puerto del Carmen een populaire badplaats met leuke winkeltjes, restaurants en uitgaansgelegenheden. Op minder dan 5 minuten lopen van het appartementen complex vind je een gezellige Boulevard.

De appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en bevinden zich op loopafstand van het strand, waar je het hele jaar door geniet onder de Canarische zon. Geniet van een heerlijk drankje bij het verwarmde zwembad. Wanneer je kiest voor All Inclusive profiteer je 3 keer per dag van een heerlijk buffet. Kies tijdens het diner voor een glaasje wijn en ontdek wat voor lekkere wijnen er op Lanzarote worden gebrouwen.

Vergeet ook niet de rest van het prachtige eiland Lanzarote te ontdekken, zoals de vulkaan de Montañas del Fuego die zich bevindt in het Nationale Park Timanfaya. Hier ontdek je waarom Lanzarote ook wel de zwarte parel wordt genoemd. Proef na een dag vol uitjes de beste tapas bij een van de authentieke restaurantjes in het gezellige centrum van Puerto del Carmen. Fijne vakantie!

€ 522,00

Lees meer...

SPANJE Lanzarote Puerto del Carmen
Appartementen Relaxia Lanzaplaya Logies
 

Hotel Sol Torremolinos Don Marco

Hotel Sol Torremolinos Don Marco ligt vrijwel direct aan het strand: je hoeft alleen maar de straat en de wandelboulevard over te steken en je bent er al.

Samen met Sol Torremolinos don Pedro en Sol Torremolinos don Pablo vormt het hotel één geheel, waardoor je van alle drie de hotels de faciliteiten, inclusief restaurants, mag gebruiken. Het kan daardoor zijn dat sommige faciliteiten op de foto's zich in één van de andere twee hotels bevinden.

Zwemmen is erg belangrijk tijdens de vakantie en daarom zijn er twee zwembaden voor een verkoelende duik. Nog meer waterpret? In de twee bijbehorende hotels vind je in totaal nog eens vier zwembaden. Uitgezwommen en nog wat energie over? Doe dan mee met de activiteiten die het animatieteam organiseert.

In het buffetrestaurant wordt elke dag gezorgd voor heerlijke maaltijden, waarvan een aantal wordt klaargemaakt door de kok waar je bij staat. Voor liefhebbers van Italiaanse lekkernijen is er een Italiaanse hoek met o.a. pizza en pasta, dat smaakt altijd goed!

€ 644,00

Lees meer...

SPANJE Costa del Sol Torremolinos
Hotel Sol Torremolinos Don Marco