€ 651,00
Turkije Turkse Riviera Side€ 512,00
TURKIJE Turkse Rivièra Side€ 528,00
Turkije Turkse Riviera Belek€ 2 284,00
Turkije Turkse Riviera KemerVakantie vieren in het luxe Voyage Sorgun is fantastisch! Dit stijlvolle hotel ligt in een prachtige omgeving en pal aan het strand. 's Ochtends hoef je, na een heerlijk ontbijt, alleen nog maar je badlaken te pakken en je kunt een ligbedje op het strand of de steiger in zee uitkiezen. Met maar liefst vijf zwembaden, die verspreid liggen over de grote tuin, kun je natuurlijk ook hier je handdoek op één van de zonovergoten plekjes neerleggen.
Het hotel bestaat uit een hoofdgebouw en allerlei kleine gebouwtjes eromheen wat heel gezellig aanvoelt. Er zijn ook bungalowkamers gelegen in een mooie groene omgeving te reserveren; ideaal voor families. De strakke maar sfeervolle inrichting is niet alleen in de fijne hotelkamers terug te zien, maar ook in de lobby, het rustgevende wellnesscenter en de verschillende restaurants. Het hele hotel heeft een frisse uitstraling.
Het is iedere dag weer culinair genieten in het buffet of in één van 7 de à-la-carte restaurants. Er zijn dan ook vele keukens van de wereld vertegenwoordigd. Proef de exclusieve smaken van de Turkse, maar bijvoorbeeld ook van de Italiaanse of Chinese keuken. Het is er allemaal en dat 24 uur lang.
Ontspannen staat centraal in Voyage Sorgun. Wil je wat actiever bezig zijn? Er is een oneindig lange lijst met (sportieve) activiteiten, zowel voor volwassenen als voor kinderen. Iedereen gaat hier een heerlijke tijd tegemoet!
€ 1 132,00
TURKIJE Turkse Rivièra Side€ 716,00
Turkije Turkse Riviera Antalya€ 591,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 847,00
Turkije Turkse Riviera Side€ 773,00
Turkije Turkse Riviera Side€ 556,00
Turkije Turkse Riviera Side€ 629,00
Turkije Turkse Riviera Kemer€ 572,00
Turkije Turkse Riviera Side€ 368,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 962,00
Turkije Turkse Riviera Side€ 430,00
Turkije Turkse Riviera AlanyaHotel Blue Star is een geliefd all inclusive hotel, ideaal gelegen in een rustig, maar centraal deel van Alanya. Het hotel biedt volop faciliteiten voor jong en oud. Zo zijn er twee zwembaden, waarvan één met waterglijbanen - perfect voor wie houdt van waterpret. Voor kinderen is er een miniclub en een speeltuin, terwijl volwassenen kunnen genieten van diverse wellnessmogelijkheden en gezellige bars.
Het all inclusive concept maakt het hotel erg geschikt voor families die zorgeloos willen genieten. Van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat is het eten en drinken inbegrepen, zodat je onbezorgd kunt ontspannen. Voor wie eropuit wil, ligt het beroemde Kleopatra-strand op slechts 1 kilometer afstand. Het hotel biedt een gratis pendeldienst, zodat je gemakkelijk naar het strand kunt zonder je zorgen te maken over vervoer.
€ 468,00
TURKIJE Turkse Rivièra Alanya€ 1 726,00
Turkije Turkse Riviera Kemer€ 359,00
Turkije Turkse Riviera Kemer€ 638,00
Turkije Turkse Riviera Side€ 821,00
Turkije Turkse Riviera Alanya