€ 579,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 491,00
TURKIJE Turkse Rivièra Alanya€ 822,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 432,00
Turkije Turkse Riviera AlanyaOp slechts een paar honderd meter van het strand vind je deze Selections; het prachtige 5-sterrenhotel Michell. Hier is het tijd om echt te ontspannen. Pak wat zonnestralen op het strand of neem een duik in het zwembad en drink gezellig een drankje bij de poolbar. Na een gezellige dag bij het zwembad of op het strand, kom je heerlijk tot rust in de sauna of stoombad. Verwen jezelf en boek een ontspannende massage voor volledige ontspanning.
De kamers zijn modern ingericht comfortabele bedden en een zonnig balkon. Elke dag is er een uitgebreid buffet of kies voor iets anders en reserveer een tafel in het Turkse of internationale restaurant. Het animatieteam zorgt ervoor dat iedereen de tijd van zijn leven heeft. Ze organiseren leuke activiteiten en er zijn veel verschillende live shows. Je zult je niet vervelen in Hotel Michell!
€ 622,00
TURKIJE Turkse Rivièra AlanyaClub Kastalia Holiday Village is een heel fijn vakantieadres in een rustgevende omgeving bij het kleine plaatsje Konakli. Het sfeervolle Selections hotel bestaat uit twee verschillende delen. Kies voor de club kamers als je je in een sfeervolle een groene omgeving wilt bevinden. Waan je bij deze kamers in een dorpachtige omgeving met meerdere vrij lage gebouwen die omgeven zijn door veel groen en fleurige bloemen. De superieur kamers hebben daarentegen een strakkere uitstraling en liggen in één gebouw.
Wat zo fijn is bij dit hotel is dat de zwembaden in verschillende delen liggen. Zo zijn er 3 zwembaden om uit te kiezen en als het aan de kinderen ligt kunnen wij wel raden welk zwembad het wordt; het grote waterspeelplein, waar in het midden een groot schip staat met glijbanen. De ouders kunnen aan de zijkant van het zwembad lekker relaxen met goed uitzicht op de kinderen. Op zoek naar iets meer rust? Ga dan naar het 'adult only' zwembad. Ook is er een zwembad waar de animatie activiteiten worden gehouden. Doe mee met een potje waterpolo, aquagym of één van de andere leuke activiteiten.
Iedere woensdag is er in Konakli een gezellige markt te vinden. De bruisende badplaats Alanya is na ongeveer 20 minuten met de dolmus (een kleine bus) te bereiken. Pal voor de deur van het hotel ligt een goudgeel strand, waar je heel wat uurtjes kunt ontspannen in de zon. Omdat het op vakantie vaak om relaxen draait kun je hier ook terecht in de hamam, een badhuis, om van dit eeuwenoude Turkse gebruik te genieten. Wie zich helemaal in de watten wil laten leggen kan ook nog kiezen voor een heerlijke massage.
€ 529,00
TURKIJE Turkse Rivièra Alanya€ 385,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 521,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 488,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 575,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 627,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 334,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 660,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 588,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 488,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 613,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 534,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 379,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 392,00
Turkije Turkse Riviera Alanya€ 433,00
Turkije Turkse Riviera Alanya