Op zoek naar een zonvakantie met zonzeker weer en scherpe prijzen?
Op zonvakantieaanbod.nl vergelijk je eenvoudig actuele zonvakantie aanbiedingen van meerdere reisaanbieders…
€ 729,00
TURKIJE Zuid Egeïsche Kust Marmaris
€ 604,00
TURKIJE Turkse Rivièra Alanya
€ 555,00
TURKIJE Turkse Rivièra Kemer
€ 750,00
TURKIJE Turkse Rivièra Antalya Lara
€ 672,00
TURKIJE Turkse Rivièra Belek
€ 642,00
TURKIJE Turkse Rivièra Belek
€ 537,00
TURKIJE Zuid Egeïsche Kust Marmaris
Stel je voor: wakker worden aan de oever van de Manavgat-rivier, met het strand op loopafstand. Bij Hotel Lake & River Side geniet je van het beste van twee werelden: ultieme ontspanning in een stijlvolle setting en het bruisende centrum van Side op slechts een korte rit afstand. Met luxe kamers, een relaxte sfeer en talloze faciliteiten, heeft dit hotel alles in huis om je vakantie onvergetelijk te maken.
Geniet bij één van de prachtige zwembaden, ontspan volledig in de spa of geniet van culinaire hoogstandjes in de restaurants. Op het strand wacht je een breed aanbod aan watersporten, en in de fitnessruimte blijf je actief. 's Avonds is er volop entertainment, van live muziek tot spectaculaire shows, perfect voor stellen én gezinnen. Bij Lake & River Side Hotel & Spa draait alles om jouw perfecte mix van luxe, rust en avontuur.
€ 393,00
TURKIJE Turkse Rivièra Side
Het Selections Hotel Labranda TMT Bodrum Resort heeft een ideale ligging. Het ligt namelijk direct aan het strand en in het centrum van Bodrum. Het is een echte aanrader om deze stad te gaan verkennen tijdens je vakantie. Bodrum staat bekend om haar historische bijzonderheden, unieke natuur en de azuurblauwe Egeïsche Zee.
Het interieur van Hotel Labranda TMT Bodrum is stijlvol en elegant, net als de kamers die verspreid zijn over verschillende gebouwen. Je hoeft je hier geen moment te vervelen door de vele faciliteiten. Zo is er een fitnessruimte, tennisbanen, een sauna en meerdere zwembaden. Voel je helemaal ontspannen en vergeet alle stress na een bezoek aan de Hammam.
Naast de uitgebreide buffetten die 's ochtends, 's middags en 's avonds klaar staan is er ook nog de mogelijkheid om 's avonds culinair te genieten in één van de 2 à-la-carte restaurants. Wordt het vanavond vis of Italiaans?
€ 604,00
TURKIJE Egeïsche Kust Bodrum
Hotel Labranda Alantur Resort is gelegen in de Turkse badplaats Alanya. Op slechts één kilometer afstand bevinden zich de leukste winkeltjes en lekkerste á la carte restaurants. Kom volledig tot rust in de sauna en neem een heerlijke massage. Uiteraard kun je ook relaxen aan de helderblauwe zee, of aan één van de zwembaden.
Vanuit Labranda Alantur loop je direct het strand op. Neem plaats op een zonnebedje en geniet van de heerlijke zonnestralen. Voor de kids is er een geweldige miniclub met allerlei activiteiten. Ook kunnen zij hun geluk niet op in de speeltuin, of in één van de drie zwembaden met gave glijbanen! Wanneer je zin hebt in iets actiefs, kun je elkaar uitdagen voor een potje tennis, of een wedstrijdje volleybal op het strand. Meer zin om buiten het resort erop uit te gaan? Bezoek dan in het Zuiden van Alanya het middeleeuws kasteel. Dit is één van de bezienswaardigheden van de stad, met maar liefst 83 torens. Dit wil je gezien hebben, toch?
Sluit je dag af met een spectaculaire avondshow! En neem een lekker drankje in één van de gezellige bars.
€ 431,00
TURKIJE Turkse Rivièra Alanya
€ 595,00
TURKIJE Zuid Egeïsche Kust Içmeler
Dit knusse vakantiepark Kustur Club Holiday Village ligt in een bosrijke omgeving en direct aan het strand van Kusadasi. De kamers zijn verspreid in kleine gebouwen over het terrein waardoor je echt het gevoel krijgt dat je in een dorpje loopt.
Het hotel is ideaal voor zonliefhebbers, want je hoeft maar een paar stappen ze zetten voordat je met je voeten in het zand zit. De twee zwembaden, het kinderbadje en de glijbanen maken het zomerse plaatje helemaal af.
Het vrolijke animatieteam zorgt ervoor dat jong en oud mee kunnen doen aan leuke activiteiten. Speel een potje beachvolleybal of maak gebruik van de gameroom, het kan hier allemaal! Wil je even ontspannen? Dan is het wellnesscenter de uitkomst, want in de sauna en tijdens een massage is het ultiem genieten.
€ 535,00
TURKIJE Noord Egeïsche Kust Kusadasi
Hotel Korumar Ephesus Beach & Spa is een prachtig luxe hotel aan het strand. Het heeft meerdere zwembaden en een spa om nog eens extra tot rust te komen, heerlijk! Voor de kinderen is er een miniclub, waar zij gezellig mee kunnen doen met leuke spellen en tegelijkertijd vriendjes maken. Er is een mini aquapark met 9 verschillende glijbanen. Durf jij het aan?
Je verblijft op basis van all inclusive, dus deze week hoef je je geen zorgen te maken over wat te eten. Eens een keer wat anders proberen dan het buffet? Schuif dan aan bij één van de à-la-carte restaurants. Je hebt hier de keus uit Vis, Turks of Internationale gerechten. Sluit de dag af met een drankje bij één van de bars of relax in de comfortabele kamers.
€ 716,00
TURKIJE Noord Egeïsche Kust Kusadasi
€ 633,00
TURKIJE Noord Egeïsche Kust Kusadasi
Hotel Kolibri Resort is een fijn adres aan de Turkse Rivièra en ligt vrijwel aan het strand! Je hoeft alleen maar de straat uit te wandelen en je bent er al. Je hebt hier alles bij de hand voor een heerlijke vakantie in het prachtige Turkije.
Je verblijft in dit hotel in nette 2-persoonskamers en op basis van all inclusive. Erg luxe om een tijdje niet te hoeven koken! Voor een verkoelende duik is er een zwembad en voor de echte waterratten een waterglijbaan. Wil je nog meer tot rust komen, breng dan een bezoek aan de hamam of sauna en je voelt je daarna weer als herboren. Voor eten en drinken wordt ook gezorgd, iedere dag staat er weer allerlei lekkers voor je klaar!
€ 361,00
TURKIJE Turkse Rivièra Alanya
€ 324,00
TURKIJE Turkse Rivièra Alanya
Hotel Kleopatra Melissa in Alanya is een charmant 3-sterrenhotel, ideaal voor een ontspannen all inclusive vakantie. De kamers zijn comfortabel ingericht en beschikken over een balkon met uitzicht op de zee of het zwembad. Het hotel heeft een buitenzwembad met een apart kinderbad; het zwembad is niet groot, maar biedt voldoende ruimte voor een verfrissende duik. Verder is er een zonneterras met ligbedden, een restaurant met lokale en internationale gerechten en een sauna.
Het hotel ligt op slechts 100 meter van het beroemde Kleopatra-strand, waar je kunt genieten van de zon, zwemmen in het heldere water of deelnemen aan diverse watersporten. Ook het centrum van Alanya bevindt zich op korte afstand, met winkels, gezellige straatjes en bezienswaardigheden zoals het middeleeuwse kasteel van Alanya.
€ 339,00
TURKIJE Turkse Rivièra Alanya
Aan het strand van het mooie badplaatsje Bodrum-Turgutreis ligt het schitterende Hotel Kefaluka Resort. Hier kun je aan de sfeervolle bar genieten van een lekker drankje tijdens zonsondergang boven de Egeïsche Zee.
De blikvanger van het Kefaluka Resort is het prachtige, langgerekte zwembad, compleet met poolbar, hydromassage, bruggetjes en maar liefst vijf waterglijbanen. Voor de allerkleinste vakantiegangers is er ook nog een apart kinderbadje, waar zij lekker met water kunnen spetteren. Houd je van wat activiteit? Dan zit je hier goed. Je kunt je helemaal uitleven tijdens een potje beachvolleybal, of lekker op de waterski!
Het gastvrije personeel verzorgt elke dag weer een overheerlijk buffet waar iedereen van kan genieten en daarom is er volop keuze; van Italiaans en smakelijke visgerechten tot de Turkse keuken en diverse snacks. Een heerlijk drankje is net zo van belang en hiervoor wordt gezorgd in één van de vele bars. Wil je s' avonds laat nog even gezellig wat drinken? Dan kan dat in de discobar, waar natuurlijk ook wordt gedanst!
€ 809,00
TURKIJE Egeïsche Kust Bodrum Turgutreis
Hotel Krizantem ligt net buiten het centrum van Alanya. Je verblijft hier op basis van All-Inclusive en het strand ligt direct aan de overkant van de weg. Of je nu wilt relaxen onder de zon, spelen met de kinderen of gewoon genieten van het gemak, dit hotel biedt het allemaal.
Of je nu komt voor wat actie of juist rust, je zit hier goed. Je ligt heerlijk in het Turkse zonnetje aan het zwembad met een drankje in je hand. Kinderen vermaken zich bij de waterglijbaan in het zwembad of in de miniclub. Ook binnen is er van alles te doen: een traditionele hamam, een sauna en zelfs een fitnessruimte. Je hoeft het terrein eigenlijk niet af om een ontspannen dag te hebben.
Trek je er toch op uit, dan ontdek je al snel hoe veelzijdig de omgeving is. Met de dolmuş ben je zó in het centrum van Alanya, maar wandelen langs de kust kan ook. Beklim het oude kasteel van Alanya voor een panoramisch uitzicht of dwaal door de smalle straatjes van de oude stad. Bezoek de Damlatas-grot met zijn indrukwekkende druipsteenformaties en vergeet vooral de haven niet, waar je wandelt langs kleurrijke bootjes en gezellige terrassen.
's Avonds keer je terug naar het hotel, waar het buffet alweer klaarstaat en de lichten rondom het zwembad zorgen voor een gezellige vakantiesfeer. Maak daarna nog een avondwandeling over de boulevard, of drink een koud drankje aan de bar.
€ 360,00
TURKIJE Turkse Rivièra Alanya
Hotel Kahya Resort Aqua in de buurt van Alanya, ligt direct aan het strand en is een uitstekende keuze voor een ontspannen én levendige familievakantie. Met vier zwembaden, meerdere glijbanen, een lazy river en een fijn kinderbad is er altijd iets te doen. Dankzij het uitgebreide ultra all inclusive-concept geniet je van heerlijke buffetten, snacks en drankjes op elk moment van de dag.
De kamers zijn comfortabel ingericht, met balkon of terras. Je hebt keuze uit standaardkamers en ruime suites, ideaal als je net wat extra ruimte wilt. De stijl is praktisch en gericht op gezinnen die comfort en gemak zoeken.
Naast waterpret is er ook volop vermaak. Kinderen van 4 tot 12 jaar leven zich uit in de miniclub, terwijl jij ontspant in het wellnesscentrum of een drankje drinkt aan de bar. Verspreid over het resort vind je diverse eet- en drinkgelegenheden die bij het ultra all inclusive-concept horen.
Zin in een uitje? Het levendige centrum van Alanya en lokale markten liggen op korte afstand. Na een gezellige, actieve dag neem je nog even een verfrissende duik in zee en kom je tot rust op het privéstrand van het hotel; ligbedje erbij, drankje in de hand, niks meer aan doen.
€ 505,00
TURKIJE Turkse Rivièra Alanya