Goedkope zonvakanties vergelijken

Op zoek naar een zonvakantie met zonzeker weer en scherpe prijzen?
Op zonvakantieaanbod.nl vergelijk je eenvoudig actuele zonvakantie aanbiedingen van meerdere reisaanbieders…

whala!tenerife

Dit hotel ligt op ongeveer 650 m van het strand, centraal in Playa de las Américas.

€ 902,00

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
whala!tenerife
 

HOVIMA La Pinta Beach Front Family hotel

HOVIMA La Pinta Beach Front Family Hotel in Playa de las Américas is een heerlijk familiehotel met een toplocatie aan het strand. Steek de boulevard over en je staat direct op het mooie Playa La Pinta.

De appartementen zijn ruim, licht en comfortabel ingericht. Door het hele hotel vind je moderne faciliteiten en een vrolijk, kleurrijk interieur dat perfect past bij een zonnige familievakantie.

In het buffetrestaurant geniet je van een gevarieerde selectie aan gerechten. Of je nu kiest voor iets vertrouwds of juist zin hebt om iets nieuws te proberen, er is voor iedereen genoeg lekkers.

Voor jong en oud is er volop vermaak. Met professionele kinder- en juniorclubs, leuke activiteiten en dagelijks entertainment hoeft niemand zich te vervelen. Of ontspan lekker aan het zwembad met een koud drankje in de hand. Kortom: een onbezorgde vakantie waar het hele gezin nog lang met plezier aan terugdenkt.

€ 762,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
HOVIMA La Pinta Beach Front Family hotel
 

Best Tenerife

Best Tenerife is een perfect adres voor een heerlijke vakantie op de Canarische eilanden. Je hebt hier alles bij de hand wat je nodig hebt, het strand is vlakbij en ook naar het centrum kun je lopen.

Best Tenerife heeft een groot zwembad waar je op ieder moment van de dag in kunt springen. Het terras in de tuin is perfect om te luieren, weg te dommelen, een boek te lezen of om te nippen van een koel drankje. Extra ontspannen kan in de mooie spa met binnenzwembad. En kinderen hebben hier eveneens een topvakantie vanwege de miniclub, waar leuke activiteiten voor hen georganiseerd worden.

Lekker eten tijdens de vakantie is erg belangrijk en daarom wordt er iedere dag weer voor goede maaltijden gezorgd in het restaurant. Heb je tussendoor trek, dan kun je terecht bij de snackbar voor smakelijke snacks. De extra pondjes wandel je er zo weer af tijdens een mooie avondwandeling. Fijne vakantie!

€ 657,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
Best Tenerife
 

Parque Santiago III

Parque Santiago III is voor het hele gezin!

€ 567,00

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
Parque Santiago III
 

Hotel Cleopatra Palace

Hotel Cleopatra Palace is uitermate geschikt voor degene die komt om te relaxen. Het hotel bestaat uit 3 gebouwen en ligt pal aan het Camisón strand.

Alle kamers zijn modern ingericht en voorzien van een optimale comfort. Daarnaast hebben alle kamers een ruim balkon waarin je je eigen heerlijk in kunt terugtrekken en genieten van het mooie uitzicht. Rond het prachtige zwembad kom je tot rust of duik het wellnesscenter in. Maar ook wanneer je meer wilt doen dan liggen op je strand- of zwembadbedje is Hotel Mare Nostrum Cleopatra Palace geschikt voor jou.

Overdag kun je voor de lekkere trek terecht bij poolbar, die een ruime keuze aan lichte maaltijden, snacks, drankjes en ijsjes biedt. 's Avonds is de Hall Cocktail Bar van het hotel geopend met livemuziek en een ruime keuze aan cocktails en drankjes.

Indien je gebruik wil maken van de faciliteiten van het zuster Hotel Mediterranean Palace, kun je bij de receptie een dagpas kopen. De dagpas omvat toegang tot het zwembad van het Hotel Mediterranean Palace, splash park en beach volleyball. Kinderen kunnen tegen betaling van een toeslag meedoen met leuke spellen bij de Club Mare Kids in het Hotel Mediterranean Palace.

Bij de beachclub Palapa heb je een fantastisch uitzicht over zee waar je onder het genot van een cocktail de zonsondergang kunt meemaken.

 

€ 728,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
Hotel Cleopatra Palace
 

Hotel Zentral Center

Hotel Zentral Center ligt in het hart van Playa de las Americas. Geniet hier in alle rust van uw welverdiende vakantie, Zentral Center is namelijk een adults only hotel! Trek een baantje in het zwembad en werk aan uw ‘’summertan’’ vanuit uw ligstoel. Voor wat extra ontspanning stapt u in de sauna of geniet u van de bubbels in de jacuzzi. Niet alleen het hotel is van alle gemakken voorzien maar daarbij is de ligging ook uitstekend. U hoeft de deur namelijk maar uit te stappen en u staat in het centrum van Playa de las Americas. Struin over de boulevard en loop binnen bij leuke winkeltjes en gezellige restaurants. Loop een stukje verder door en u staat met uw voeten in het zand.

Hotel Zentral Center is de perfecte uitvalsbasis voor een onbezorgde vakantie op het zonovergoten Tenerife. Vele gasten gingen u al voor, zij genoten van de rust, aangename faciliteiten en de ruime en vooral schone kamers. Kortom, Hotel Zentral Center heeft alles wat u zoekt.

€ 937,00

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
Hotel Zentral Center
 

Bungalows los Cardones Boutique

Bungalows los Cardones Boutique is zeer centraal gelegen. Op loopafstand van het bruisende Playa de Las Américas kun je een vakantie lang ontspannen tijdens een verblijf in deze stijlvolle bungalows. Maar je komt hier natuurlijk ook voor die heerlijke, zonovergoten stranddagen. Gelukkig ligt het populaire strand op ongeveer 5 minuten lopen, net als de gezellige boulevard.

De ruime bungalows hebben allemaal een stralend witte kleur en liggen rondom de mooi aangelegde tuin. De inrichting is kunstzinnig en modern, je ziet dat er rekening gehouden is met de laatste trends. Hier kom je iedere keer weer goed tot rust na een leuk dagje eiland verkennen. Maar de hele dag luieren bij het zwembad is ook mogelijk. De wuivende palmbomen op het terras laten je helemaal wegdromen op een comfortabel ligbedje.

Wanneer je verblijft op dit fijne adres kun je tevens rekenen op een zeer goede service met inbegrepen extra's. Zo is Wi-Fi gratis, kun je gratis een kluisje huren en is een babypakket (indien gewenst) bij aankomst ook al geregeld. Verder kun je rekenen op Nederlands sprekend personeel. Hier kom je werkelijk niets te kort en hoef je enkel nog maar te genieten!

€ 579,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
Bungalows los Cardones Boutique
 

Hotel H10 Las Palmeras

Hotel H10 Las Palmeras is een prachtig hotel in het hart van het bruisende Playa de las Américas, de grootste en meest bekende badplaats van Tenerife. Slenter over de lange boulevard waar je kunt winkelen en een lekker hapje eten of drinken. Hou je wel van een drankje en een dansje? Playa de las Americas beschikt over goede bars en discotheken waar je tot in de vroeg uurtjes naartoe kunt. Het heerlijke zandstrand is ook op loopafstand en dat maakt dit hotel een perfect vakantieadres voor een fijne vakantie op dit eiland.

Lekker eten is natuurlijk een belangrijk onderdeel! Prikkel je smaakpupillen in een van de restaurants. Ga je vanavond voor Italiaans of Aziatisch? Bestel een verfrissende cocktail bij de bar, terwijl je van de zon geniet op een comfortabel ligbedje. Zodra het te warm wordt, neem je een verkoelende duik in een van de twee ruime zwembaden. Kinderen vermaken zich de hele dag door met het leuke animatieteam bij miniclub Daisy en bij het kinderspeelplein. Voor sportliefhebbers zijn er tennisbanen en is er een fitnessruimte. Voor iedereen is er wel wat te beleven bij Las Palmeras. De kamers zijn netjes ingericht en voorzien van alle gemakken. Haal alles uit je vakantie en kies voor een kamer met een adembenemend uitzicht over zee!

€ 774,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
Hotel H10 Las Palmeras
 

Coral Ocean View adults only

Coral Ocean View in Playa de las Americas is ideaal voor vakantiegangers die even zonder kinderen op vakantie willen en graag alles binnen handbereik hebben. Dit adults only hotel ligt op loopafstand van het centrum en het strand en vlak bij winkels en restaurants. Het is ook de plek om lekker lang te luieren: in de luxe kamers, op het dakterras of op een van de fijne bedjes langs het zwembad.

€ 628,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
Coral Ocean View adults only
 

1881 Tenerife Madrigueras Golf Hotel

Dit hotel bevindt zich op ca. 250 m van Playa de las Americas. Het stadscentrum, het strand alsook de dichtstbijzijnde halte van het openbaar vervoer vindt u op ongeveer 1 km van het hotel. Naar de dichtstbijzijnde winkels is het ca. 1,5 kilometer. De luchthaven ligt op ongeveer 17 km afstand.

€ 889,75

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
1881 Tenerife Madrigueras Golf Hotel
 

HOVIMA Atlantis

Geniet van een ontspannen vakantie in een ongedwongen sfeer in de buurt van de jachthaven van Puerto Colon. Laat u overtuigen door de goede service en ruime appartementen.

€ 1 048,00

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
HOVIMA Atlantis
 

Alexandre La Siesta

Ligging Dit fraai verlichte hotel ligt op slechts 300 meter van de zee, de promenade en het strand van Playa de Las Vistas. Het grote, belangrijkste strand van Playa de Troya ligt op ongeveer 800 meter afstand. Talrijke winkel- en amusementsmogelijkheden in het stadscentrum van Playa de las Americas vinden de gasten op loopafstand van het hotel of zijn met het gebruik van de lokale lijnbus gemakkelijk te bereiken. Een bushalte bevindt zich op ongeveer 500 meter van het hotel. De internationale luchthaven, Reina Sofia ligt op ongeveer 15 km afstand. Hotelfaciliteiten Dit airconditioned hotel werd in 2004 compleet gerenoveerd. Het heeft op 3 verdiepingen in totaal 282 kamers, waarvan 132 standaard- en 150 superior kamers. Tot de faciliteiten van het hotel behoren een ruime ontvangsthal met liften, een wisselkantoor, een hotelkluis en een 24 uur geopende receptie. Bovendien beschikt het hotel over een lounge, een kapper, een café, een knusse bar en een restaurant. Zakengasten kunnen

€ 885,00

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
Alexandre La Siesta
 

Hotel Villa Cortes

Zodra je Hotel Villa Cortes binnenstapt ontdek je direct de charme van dit bijzondere Excellent hotel. Het is compleet in luxe Mexicaanse stijl ingericht inclusief schilderijen, ornamenten, marmeren trappen en handgemaakte meubelen. Natuurlijk hoort hier ook een prachtig strand bij. Daar is, bijna vanzelfsprekend, voor gezorgd: je verblijft hier pal aan het strand! En dan zijn er ook nog de comfortabele en ruime kamers met een indrukwekkend uitzicht over zee.
 
Tijdens de vakantie is lekker eten en drinken natuurlijk essentieel. Daarom wordt er iedere dag weer gezorgd voor een zeer smakelijk internationaal buffet. En gedurende de dag kun je terecht bij meerdere bars. Wil je jezelf nog verder onderdompelen in ontspanning, bezoek dan zeker het wellnesscenter. Met diverse zwembaden, een jacuzzi en een sauna kun je hier je verstand echt even helemaal op nul zetten.

In Hotel Villa Cortes ga je ongetwijfeld een ontspannen tijd beleven. Lekker luieren rondom het grote zwembad of even wegdromen bij het geluid van de waterval of onder een palmboom? Hier is het allemaal mogelijk. Mocht je de Mexicaanse droom even willen uitstappen, dan is dat mogelijk: je hoeft alleen maar de imposante entreedeur uit te lopen: de meest bruisende badplaats van Tenerife ligt praktisch voor de deur. En als je weer terug komt in het hotel staat het uiterst vriendelijke hotelpersoneel weer paraat, perfect!

€ 983,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
Hotel Villa Cortes
 

Spring Hotel Bitácora

Het Bitácora Hotel is een populair en comfortabel hotel. De hotelkamers zijn in 2020 gerenoveerd en bieden veel faciliteiten. Voor de kids is er en een fantastisch kinderthemapark waardoor Bitácora ideaal is voor families met kinderen, maar ook voor koppels en vrienden biedt het hotel vele faciliteiten. De ligging is werkelijk ideaal, op loopafstand van het strand, de kilometers lange wandelboulevard en diverse goede winkelmogelijkheden. In het Bitácora Hotel kun je echt genieten van een welverdiende vakantie. Wat een topper zeg!

€ 810,00

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
Spring Hotel Bitácora
 

Alexandre Gala

Op zoek naar een heerlijk hotel voor de hele familie? Zoek dan niet verder: hier ben je aan het juiste adres. Met twee zwembaden is er altijd wel een plekje vrij. Ook het strand en het centrum zijn vlakbij. Wie de vakantie net dat beetje extra wilt geven, kiest voor een fijne Superior kamer met lekkere Nespresso koffie. Hmmm … dat is pas genieten.

€ 924,00

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
Alexandre Gala
 

Hotel Mediterranean Palace

Hotel Mediterranean Palace is een bijzonder fijn adres voor een heerlijke zonvakantie op Tenerife. Alleen de ligging is al perfect: dit vakantieadres ligt namelijk direct aan het strand van Playa de las Americas. Niet alleen op het strand kun je genieten van waterpret, maar ook bij het zwembad. Daarnaast worden er dagelijks leuke activiteiten georganiseerd door het enthousiaste animatieteam. Wil je even ontspannen? Rust even heerlijk uit op het zonnedek. Kinderen zullen zich vermaken in de speeltuin, het kinderbad of bij de kidsclub.

Alle kamers zijn modern ingericht en hebben een balkon met een schitterend uitzicht. Aangezien het centrum op loopafstand is, kun je makkelijk het centrum verkennen dat barst van de winkels en restaurants.

€ 813,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
Hotel Mediterranean Palace
 

Park Club Europe

Ligging Dit aantrekkelijke strandhotel bevindt zich centraal in de toeristische plaats Playa de las Americas. Het infocenter World of TUI bevindt zich direct naast het hotel. Naar het uitnodigende zandstand Playa del Camison met turkooisblauwe zee is het ongeveer 100 meter. Naar de fraaie zandbaai is het slechts ongeveer 300 meter. Ook kunt u gebruik maken van het kleine strand van het tegenoverliggende hotel. Het openbaar vervoer vindt u eveneens in de nabije omgeving (circa 400 meter). Verder vindt u in de omgeving (circa 600 meter) het strand Playa de las Vistas. Naar het hoofdstrand is het ongeveer 1200 meter; naar het centrum is het ongeveer 15 minuten lopen. Ook zijn in de omgeving tal van winkelmogelijkheden, bars en restaurants en een omvangrijk nachtleven te vinden. De luchthaven bevindt zich op ca. 18 km van het hotel. Hotelfaciliteiten Het in 2005 gerenoveerde complex bestaat uit een met veel fantasie gebouwd Spaans dorp in Moorse stijl met een dorpsplein, binnenplaatsen met

€ 1 785,00

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
Park Club Europe
 

Coral Suites Spa Hotel

Dit appartementenhotel is ongeveer 200 m van het centrum Playa de las Américas. Naar het strand Las Vistas beach is het ongeveer 700 m. Er zijn uitstekende aansluitingen aan het openbaar vervoersnet, slechts enkele meters van het hotel. Ook zijn er vele winkels in de nabije omgeving. Op 1 kilometer van het hotel ligt een golfbaan. De dichtstbijzijnde luchthaven bevindt zich op ongeveer 17 kilometer afstand.

€ 1 477,00

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
Coral Suites Spa Hotel
 

Hotel Tigotan adults only

Hotel Tigotan is een fantastisch hotel in Playa de las Americas met goede faciliteiten en mooie ruime kamers.

Het personeel is erg servicegericht en spreekt veelal meerdere talen (soms zelfs Nederlands). De mooie entree, met een grote glazen koepel, loopt aan de achterkant door naar de tuin van het hotel. En zodra je het hotel aan de voorkant verlaat sta je vrijwel direct in het centrum van Playa de las Amerícas, met een grote variatie aan vertier.

Je kunt je uitstekend vermaken in het adults only Hotel Tigotan. Zo kun je bijvoorbeeld lekker uitrusten aan het zwembad, dat ook is voorzien van een grote poolbar. Er is zelfs een gedeelte waar je met je ligbedje op het zand kunt zonnebaden. Dit hotel is niet voor niets erg populair, met veel terugkerende gasten.

€ 692,00

Lees meer...

SPANJE Tenerife Playa de las Americas
Hotel Tigotan adults only
 

Coral Ocean View Hotel

Zin in een zonnige ontsnapping naar Tenerife? Ontdek Coral Ocean View, waar comfort en gemak samenkomen in het bruisende hart van Costa Adeje. Met het strand op loopafstand en een scala aan winkels en entertainmentopties dichtbij, is dit adults-only hotel de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een mix van ontspanning en avontuur. Faciliteiten Bij Coral Ocean View vind je alle ingrediënten voor een zorgeloze vakantie. Ontspan aan het verwarmde (in de winter) buitenzwembad of trakteer jezelf op een spa-behandeling in het wellnesscentrum. Sportievelingen kunnen zich uitleven in de fitnessstudio of op de padelbaan, terwijl liefhebbers van rust een boek kunnen lezen in de chillout area of op het yoga deck. Met faciliteiten zoals een 24-uursreceptie, een buffetrestaurant met terras, en een pool bar is alles binnen handbereik. Ligging Gelegen in een rustig gedeelte van Costa Adeje, is Coral Ocean View ideaal voor diegenen die de drukte willen ontsnappen maar toch dichtbij de actie willen

€ 1 302,00

Lees meer...

Tenerife Playa de las Americas
Coral Ocean View Hotel
 
Naar boven